CRASH PADY JEDNOŚRUBOWE, MODUŁOWE

Azarel BASIC z serii podstawowej


Crash pady z podstawowej z serii Azarel PRO, to crash pady modułowe o konstrukcji opartej na jednej śrubie.

     W procesie produkcyjnym użyto jednych z najwyższej jakości materiałów dostępnych na polskim rynku półproduktów. Tworzywo charakteryzuje się zawartością dodatku chemicznego zwiększającego jego właściwości, i wykonane zostało przy użyciu technologii CNC-MACHINING. Części aluminiowe crash-padów zostały z lekkiego stopu Aluminium lotniczego EN7075. Podstawowa linia ślizgaczy to konstrukcja modułowa, jednośrubowa. W zestawie montażowym znajdują się śruby imbusowe w klasie 8.8 spełniające międzynarodowe normy ISO. Końcówki z tworzywa zostały wykonane ze szczególna dbałością o jakość powierzchni, są wymienne i znaleźć w dziale zestawy naprawcze. Materiały użyte do produkcji pochodzą z Polski, oraz państw UE. Wszystkie detale, półprodukty, produkty dodatkowe, materiały marketingowe składające się na całość kompletu zostały wykonane w Polsce.

 

azarel crash pady zalety Każdy pojedynczy element ślizgacza składający się na gotowy produkt jest wykonywany z pełnego wałka materiału. Tworzywo sztuczne nie jest odlewane przy użyciu matrycy odlewniczej. Odpowiednio gatunkowe tworzywo jest frezowane i nawiercane zawsze tylko i wyłącznie z pełnego wałka, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości chemiczne oraz strukturę materiału. Tylko taki rodzaj produkcji w naszym przekonaniu zapewnia końcówkom wymiennym z tworzywa właściwą dla nich wytrzymałość. Ostateczny kształt gotowego elementu z tworzywa uzyskuje się na obrabiarkach CNC, co zapewnia dokładność i powtarzalność obrabianych elementów. Korpusy aluminiowe oraz dystanse również wytaczane są z pełnego wałka, nie używamy gotowych produktów (rur, tulejek, pierścieni itp.) Każdy z elementów składający się na pełny komplet jest indywidualnie sygnowany.

3

 Nasze Crash Pady dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych : Poniższe zdjęcia prezentują jedynie warianty kolorystyczne produktu, przedmiotem aukcji jest pełny zestaw gotowy do montażu wraz z wszystkimi niezbędnymi elementami) ! Dopłata do wersji CZYSTE ALUMINIUM wynika z konieczności wypolerowania korpusów przed wysyłką do Państwa. ee718e3149859818a5c258283511      Dla lepszej indywidualizacji wprowadziliśmy crash pady w wariantach kolorystycznych powłoki. Wariant „czyste aluminium” charakteryzuje się brakiem powłok lakierniczych i oksydacji elektronicznej, występuje dwóch wersjach obróbki końcowej. Surowy aluminiowy trzon z wysokogatunkowego aluminium jest polerowany (pełny połysk) lub szczotkowany z lekkim połyskiem (pół mat). Warianty lakierowane, barwione są przy użyciu epoksydowej farby proszkowej. Powłoki malowane proszkowo farbami epoksydowymi charakteryzują się jednymi z najwyższych współczynników odporności na mechaniczne uszkodzenia wśród ogólnie dostępnych powłok lakierniczych. Powłoka ta doskonale zabezpiecza aluminium również przed utlenianiem. Warianty lakierowane dostępne są w trzech kolorach „czarny”, „niebieski połysk” oraz „czerwony”.

 

 1